Lidia Pielat ELPIT Biuro rachunkowe | kompleksowe usługi księgowo - podatkowe

Skontaktuj się z nami!

ul. Piłsudskiego 70
08-110 Siedlce

tel. +48 664 193 444
tel. +48 600 831 589

e-mail: biuro@elpit.com.pl
Nowi Klienci
20% taniej
aż przez 3 miesiące
PROMOCJA

O Nas

Biuro Rachunkowe ELPIT w sposób rzetelny i profesjonalny, świadczy usługi z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Dokumentem uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych jest posiadana przez właścicielkę biura licencja MF, wpis nr 6202/97. ELPIT posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla osób prowadzących księgi rachunkowe oraz przestrzega zasad poufności i przepisów o ochronie danych osobowych.


Wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości, długoletnia praktyka zawodowa właścicielki firmy, w tym praktyka na stanowisku głównej księgowej w średnich przedsiębiorstwach, znajomość różnych programów finansowo-księgowych umożliwia elastyczną współpracę z Klientem.


Poprzez elektroniczny system przesyłania danych, udostępniamy dokumenty, raporty, zestawienia potrzebne do podejmowania decyzji biznesowych w bieżącej działalności przedsiębiorcy.


Udostępniamy własnych pracowników do wykonania prac związanych z listami płac, podatkami oraz innymi zagadnieniami fiskalnymi w siedzibie/biurze Klienta. Reprezentujemy również klienta przed Urzędami na podstawie udzielonych pełnomocnictw.


Współpracując z naszym biurem Klienci mają szansę uzyskać:


  • pewność prawidłowych kontaktów z urzędami
  • wysoką jakość świadczonych usług
  • zmniejszenie kosztów własnych firmy
  • obniżenie ryzyka przedsięwzięć biznesowych

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszym biurem.


Pozdrawiam,

Lidia Pielat

ELPIT - Biuro Rachunkowe Siedlce: oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe i podatkowe. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Biuro Rachunkowe ELPIT charakteryzuje nowoczesność, profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta - to cechy, które posiadają solidne biura rachunkowe. Siedlce i ich okolice stanowią obszar naszej działalności. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Copyright. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Projekt i realizacja Herbatnik Studio